Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Otwieramy Ebookinfo.pl

Opublikowano dnia Wednesday, 10 October 2007 przez Łukasz Jarzembowski

Tysiące osób słyszało już o akcji Otwieramy.pl. Jednak co oni otwierają nadal jest tajemnicą. Ja proponuję, abyśmy w końcu otworzyli Ebookinfo.pl :)

Bardziej doświadczeni użytkownicy internetu zauważą pewnie, że pomysł na EbookInfo.pl zrodził się dosyć dawno temu. Na początku projekt wydawał mi się za mały, później, trochę za duży. W końcu postanowiłem wziąć się w garść i go dokończyć.

Idea projektu jest taka, aby sprzedawać ebooki jak tradycyjne książki. Chcę, aby odwiedzający czuli się w EbookInfo jak w tradycyjnej księgarni internetowej. Chcę również dać im największy możliwy wybór ebooków (przez prezentację oferty różnych wydawców) oraz darowanie im “papki marketingowej“, jaką niektórzy wydawcy stosują przy ich opisach. Mają temu służyć recenzje ebooków.

Ponadto wprowadziłem w serwisie kilka innowacji, których nie ma na stronach wydawców. Jest możliwość wyszukiwania ebooków podobnych wg tagów/słów kluczowych i wg autorów. Newsletter pozwala subskrybować tylko wybrane kategorie. Chcę też wprowadzić coś takiego jak “kupujący ten produkt kupili też…”, ale to później, gdy będzie więcej danych (koszyków;-)

Dlaczego otwieramy?

Choć nad projektem do tej pory głównie pracowałem sam, mam nadzieję że już niedługo się to zmieni. Myślę, że multi program partnerski skłoni Cię do współpracy. Możliwość umieszczenia darmowego fragmentu z własnym linkiem partnerskim jest chyba dosyć kusząca? Wystarczy tylko napisać recenzję!

Ponadto zarabiasz 100% przysługującej Ci prowizji za zakupy poleconego użytkownika. Wszystkie linki partnerskie do stron sprzedażowych automatycznie będą zawierały Twój parametr partnerski. Ja zarabiam na reklamach Google i ruchu, jaki sam wygeneruję. Oczywiście dopóki nikt nie napisze recenzji danego ebooka, będzie przy nim darmowy fragment z moimi linkami partnerskimi, ale mam nadzieję, że już niedługo się to zmieni…

Widzisz więc, że do tego biznesu podchodzę bardzo społecznościowo i demokratycznie. Jakie więc są Twoje propozycje, aby usprawnić ten serwis? Czego Ci w nim brakuje, abyś polecał go zamiast stron pojedynczych wydawców? Daj również znać, jeżeli zauważysz że coś nie działa. Wypowiedz się w komentarzu!

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Otwieramy Ebookinfo.pl"

    No related posts

2 komentarzy do “Otwieramy Ebookinfo.pl”

  1. shrew napisał:

    Dzięki za umieszczenie nas w gronie wydawców. Mogę jeszcze polecić do Twojej strony wydawnictwa ebooków: Odyn.pl oraz ePoradniki.pl

  2. patryk napisał:

    MOge sie doczekac nowych newsow?:D

Skomentuj