Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

PP mBanku bardziej partnerski :)

Opublikowano dnia Thursday, 6 September 2007 przez Łukasz Jarzembowski

Po 5 miesiącach program partnerski mBanku w końcu spełnił moje obie pośby - o linki bezpośrednie i system trackingowy. Do tego jeszcze oferują promocję w onetBoksach :)

O tym, że program partnerski mBanku zwrócił większą uwagę na Partnerów, pisałem już w kwietniu. Sporo czasu zajęło im “spełnianie” mojej prośby o linki bezpośrenie i system trackingowy, ale warto było poczekać :)

Razem z nowymi opcjami, uruchomili również promocję z onetBoks’ami:

W czasie trwania promocji Partnerzy mBank.net.pl moga zyskac 100% wartosci pierwszego doładowania w OnetBoksach, które służą do promocji w wyszukiwarce Szukaj.onet.pl strony www Partnera mBank.net.pl lub np. oferty mBanku.

Maksymalna wartość tego drugiego (darmowego) doładowania to 500 zł. Promocja jest ważna tylko do końca września.

W praktyce więc wygląda to tak:

 1. Rejestrujesz się w programie partnerskim mBanku (link), przesyłasz im szybko podpisane dokumenty, aby jak najszybciej aktywowali Twoje konto.
 2. Rejestrujesz się w onetBoksach, doładowujesz konto za 500zł.
 3. Podajesz dane doładowania na stronach partnerskich mBanku, po pewnym czasie dostajesz drugie doładowanie gratis (na koncie w onetBoksach masz 1000zł!)

Jak wykorzystać tę promocję?

Z tego co się orientuję, minimalna stawka za kliknięcie w onetBoksach to 5gr. 1000zł zapewnia więc 20 000 wejść na Twoją stronę/strony. Możesz podlinkować tam własne serwisy, ministrony lub wręcz bezpośrednie linki partnerskie do konkretnych produktów.

Oczywiście większość partnerów wykorzysta to do promocji produktów mBank’owych, dlatego nie polecam takiego wykorzystania. Stawki za kliknięcia raptownie wzrosną. Lepiej znaleźć niszowe słowa i frazy kluczowe (np. na ebooki Złotych Myśli), które zapewnią niską stawkę za kliknięcie i przez to większą skuteczność reklamy i zwrot z inwestycji.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "PP mBanku bardziej partnerski :)"

  No related posts

2 komentarzy do “PP mBanku bardziej partnerski :)”

 1. Tomek napisał:

  Gdzie te linki partnerskie (bezpośrednie) w mbanku są bo nie widze?

 2. Łukasz J. napisał:

  Rzeczywiście, trochę trudno do nich dojść… Admini umieścili to pod niewiele mówiącą pozycją w menu Materiały promocyjne > Wyszukiwarki :)

Skomentuj