Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Sprzedawcy Marzeń, czyli rejestrujemy się w TWR Power System

Opublikowano dnia Friday, 2 July 2010 przez Łukasz Jarzembowski

Jakiś czas temu za namową Tomka, Marcina i Marka zarejestrowałem się w TWR Power  System. Namówić mnie na to nie było łatwo, ale w końcu się zdecydowałem. Chcesz wiedzieć dlaczego?

Generalnie do tej pory wszelkie MLMy omijałem szeroki łukiem. Ludzi z tej branży traktowałem jako sprzedawców marzeń (szczególnie - marzeń o bogactwie, wolności finansowej itp.). Również MLMowe produkty w większości przypadków nie są warte swojej ceny. I mówiąc szczerze - w TWRPS jest podobnie ;)

Narzekanie.

Jedynym celem TWRPS wydaje mi się zbudowanie piramidy finansowej przy użyciu produktu internetowego. Najgorsze w MLMach (i nie mówię tu tylko o TWRPS) jest to, że mamią oni klientów tym, że “jak się odrobinę postarasz - będziesz mieć ten produkt za darmo”. Te drobne starania to oczywiście namówienie (mamienie) innych ludzi na zakup produktów, o których (w większości przypadków) klient sam nie wie (”bo i tak będzie za darmo, jak polecisz to 2 osobom”).

Światełko w tunelu.

Odbyłem długą rozmowę na ten temat z Markiem Olejniczakiem, podczas której w głowie zabłysła mi myśl…

 1. Jestem przekonany, że cena produktu w TWRPS jest znacznie wyższa niż wartość, jaką niesie dla użytkowników. Tym bardziej, że większość użytkowników z tych produktów i tak nie będzie korzystać.
 2. Ale główny produkt, czyli “marzenia” przyciągnie do programu wystarczająco dużo osób, żeby na tym w krótkim czasie zarobić. Tym bardziej, że na moje konto pracują także Tomek, Marcin i Marek.
 3. W pewnym momencie dojdziemy do punktu, w którym nie da się zarabiać na marzeniach, a trzeba będzie sprzedawać produkt.
 4. Ale to, co do tej pory zarobimy - to nasze :)
 5. A poza tym przez ten czas produkt może zostać na tyle rozwinięty, że jego wartość przekroczy cenę i można będzie z czystym sumieniem go polecać.

Dołącz i Ty!

Tak więc jeżeli nie chcesz przegapić okazji na szybki zarobek - zarejestruj się teraz w TWRPS z mojego polecenia używając tego linku: http://www.twrpowersystem.com/aff/uid/lukaszjot_1

Masz 14 dni na przetestowanie Systemu (i ew. produktów ;) ). Rejestrując się z mojego polecenia - na Twoją korzyść pracować będę Ja, Tomek, Marcin, Marek i osoby z jeszcze wyższych poziomów.

Mi już się zwróciła “opłata członkowska”. Tobie pewnie niedługo też.

PS. Może jednak z tymi produktami w TWRPS nie jest tak źle? Tomek już to sprawdził. Ja też niedługo postaram się je przetestować.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Sprzedawcy Marzeń, czyli rejestrujemy się w TWR Power System"

  No related posts

4 komentarzy do “Sprzedawcy Marzeń, czyli rejestrujemy się w TWR Power System”

 1. Tomek Urban napisał:

  Jeżeli chodzi o realizacje marzeń jest to domeną każdego biznesu :)

  W tym, tak jak w innych systemach mlm jest to zdecydowanie podkreślane to fakt, nie zaprzeczę. Ale w tym w przeciwieństwie do innych systemów MLM’ów, żeby zacząć realizować te marzenia, nie ma opłaty początkowej - przez co system nie przypomina nawet piramidy finansowej opierającej się właśnie na tych opłatach startowych, a cały system jest dosyć prosty do pojęcia i zrozumienia. No i wszystko działa przez internet, można to traktować jak zwykły program partnerski, z tą różnicą, ze partner musi po tych 14 dniach zdecydować czy stać się też klientem, czy też zrezygnować w uczestnictwie.

 2. Tomek napisał:

  Dla mnie jednak fakt, że produkt można mieć taniej gdzieś indziej skutecznie odstrasza od zaangażowania w ten MLM.

 3. arleta napisał:

  Są inne podobne strony, tylko opłata jest raz na 10 lat a inne narzędzia podobne do kupienia raz na zawsze. Sens taki sam budować sieć i zarabiać. Projekt po Polsku i naprawdę fajny.
  Polecam

 4. zyga napisał:

  A ja proponuję inny program partnerski.
  Projekt Londonay, bo o nim tutaj piszę to nowość na polskim rynku internetowym.

  Główne zalety projektu to:
  - podstawowa prowizja wynosząca 400 funtów brytyjskich GBP
  - maksymalna prowizja wynosząca 750 funtów brytyjskich GBP
  - dodatkowe prowizje od 50 do 350 funtów brytyjskich GBP
  - rewelacyjny system awansów i premii dzięki któremu bardzo szybko otrzymamy od firmy w prezencie markowego laptopa oraz inne wartościowe bonusy
  - korzystając z projektu mamy dostęp do kilkunastu dodatkowych możliwości zarobkowych
  - cały projekt objęty jest ochroną Angielskiego Nadzoru Finansowego http://www.fsa.gov.uk więc jest całkowicie bezpieczny i legalny

  Projekt Londonay oraz dodatkowe oferty zarobkowe dostępne są na zasadzie umowy franczyzowej. Tak więc po podpisaniu umowy stajemy się autoryzowanym współpracownikiem Londonay i otrzymujemy dostęp do:

  - podstawowy Projekt Londonay (prowizje od 400 funtów)
  - dodatkowy program zarobkowy “Londonay-Economy” (prowizje od 90 funtów)
  - sklep z najtańszymi towarami na zasadzie franczyzy (prowizje 15% + 10% z grupy partnerów)
  - market online na zasadzie franczyzy (prowizje 10% + 5% z grupy partnerów)
  - platforma społecznościowo-sprzedażowa (zupełna nowość w Polsce !!!) z gwarancją sprzedaży twoich produktów i ofert (np. z innych biznesów) bez ponoszenia dodatkowych kosztów reklamy
  - program partnerski i lojalnościowy Londonay

  Inne ciekawe możliwości jakie daje nam firma Londonay to:
  - najtańsze zakupy w Internecie
  - tanie używane samochody z Anglii i Europy Zachodniej
  - doradztwo biznesowe i księgowe w zakresie prowadzenia własnej firmy oraz własnego e-biznesu (szkolenia, kursy, itp.)
  - usługi internetowe (hosting, reklama w sieci, itp.)
  Naprawdę jest z czego wybierać, a możliwości zarobkowe są ogromne.

  Cały projekt obsługiwany jest przez profesjonalną i poważną firmę z Wielkiej Brytanii “Londonay Company Limited LTD”, która posiada kilka przedstawicielstw na całym świecie np. w Nowym Yorku, Sydney i Tokyo.

  Zapraszam na stronę:

  http://londonay.com/9UVY

Skomentuj