Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Ponarzekałem sobie…

Opublikowano dnia Thursday, 20 May 2010 przez Łukasz Jarzembowski

Wczoraj uruchomiłem stronę www.Program­Bardziej­Partnerski.pl - pewnego rodzaju szkolenie dla właścicieli Programów Partnerskich. Oczywiście szkolenie przygotowałem z punktu widzenia aktywnego partnera. Nie wiem, czy jeżeli poprowadziłby je człowiek doświadczony w prowadzeniu PP - wyglądałoby ono tak samo, ale wydaje mi się, że jestem “głosem ludu” - przeciętnym partnerem o ponadprzeciętnych wynikach.

Jeżeli więc chcesz przyciągnąć do swojego PP aktywnych partnerów - koniecznie zapoznaj się z tym materiałem.

Jeżeli natomiast jesteś partnerem i chcesz pomóc mi w rozwijaniu nowego przedsięwzięcia (i oczywiście na tym zarobić) - czytaj dalej…


Dotyczy tylko Partnerów chcących sprawdzić uczciwość PP w których działają i zarobić dodatkowe pieniądze:

W materiale na stronie ProgramBardziejPartnerski.pl mówię między innymi o moim nowym przedsięwzięciu - www.Uczciwy­Partner.pl . Będzie to rating polskich programów partnerskich, w którym każdemu PP będzie wystawiana ocena rekomendacyjna - taka jaką dostają spółki giełdowe lub fundusze inwestycyjne.

Aby program partnerski dostał wysoką ocenę ratingową - konieczne będzie przeprowadzenie w nim audytu regulaminu oraz technologii na jakiej oparty jest dany PP. Audyt oczywiście będzie płatny i przeprowadzę go osobiście. Mam jednak zamiar podzielić się dochodem z audytu z Partnerami, którzy pomogą mi taki audyt zorganizować (przyciągną właścicieli PP do mojej usługi).

Materiał na stronie www.ProgramBardziejPartnerski.pl jest więc pewnego rodzaju materiałem przed-sprzedażowym do głównej usługi, którą już niedługo zamierzam świadczyć. Już dziś możesz promować tę stronę wśród znajomych programów partnerskich za pomocą własnego linku polecającego.

Jeżeli więc chcesz się przyłączyć i:

 1. sprawdzić wiarygodność programów partnerskich w których uczestniczysz
 2. zarobić dodatkowe (niemałe!) pieniądze z polecania audytu

Napisz do mnie na adres , a przekażę Ci instrukcję na temat tego, jak polecać to szkolenie, aby została Tobie naliczona prowizja ze sprzedaży audytu.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Ponarzekałem sobie…"

  No related posts

3 komentarzy do “Ponarzekałem sobie…”

 1. Zasady sukcesu — Etatowy Partner napisał:

  [...] W międzyczasie uruchomiłem inny projekt, niezwiązany bezpośrednio z działalnością w PP, ale wiedza którą tam przekazuję może być również dla Ciebie – jako Partnera – użyteczna. Zapraszam na http://www.ProgramBardziejPartnerski.pl. Więcej o nowym projekcie piszę na moim blogu o PP. [...]

 2. Michał Toczyski napisał:

  Cześć Łukaszu, myślisz, że właściciele programów partnerskich będą płacić za przeprowadzenie przez Ciebie audytu? Szczególnie, gdy chodzi o audyt technologii i wejrzenie w autorski kod, bo pewnie na tym by się to opierało? Czas pokaże, choć uważam, że szczególnie największe pp takich audytów nie potrzebują (zlote mysli), a mniejsze mogą nie chcieć zapłacić. Hmmm, chyba, że masz jakiegoś asa w rękawie, o którym nie napisałeś :).

  Jestem zapisany na Twoje newslettery, które czytam, jestem ciekaw, jak to sie rozwinie.

  PS Tak trochę podobnie (oceny, komentarze) działa netigo.pl.

 3. tomek napisał:

  Witam

  ..a gdyby tak połączyć siły i napisać wspólny ebook o zarabianiu, aby budować 2-gi poziom? Myślę, że to niezły pomysł na pasywny dochód, moim zdaniem skuteczniejszy niż audyt, na który pewnie wiele pp się nie zgodzi.

Skomentuj