Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Obiecujące wyniki Złotych Myśli

Opublikowano dnia Wednesday, 7 June 2006 przez Łukasz Jarzembowski

Wydawnictwo Złote Myśli przekroczyło próg 100 tysięcy złotych wypłaconych partnerom!

I kto jeszcze nie wierzy, że na ebookach można zarobić?! Pierwsza dziesiątka najlepszych partnerów zarobiła w sumie prawie połowę tej sumy! To bardzo dobry wynik, ale trzeba wziąć pod uwagę, że Wydawnictwo ma na dzień dzisiejszy około 4500 partnerów. Jak widać większość z nich nie zrobiła nic, lub bardzo niewiele, aby promować ebooki i zarabiać.

To bardzo niedobrze, zważywszy, że działania marketingowe Złotych Myśli opierają się głownie na programie partnerskim i partnerzy są bardzo często i motywująco powiadamiani o wszelkich nowościach, na których mogliby zarobić. W tej chwili oferta Złotych Myśli jest tak różnorodna, że na pewno każdy znajdzie ebooka, którego mógły skutecznie promować.

Aby dobrze promować produkt - trzeba go najpierw znać. Dlatego właśnie Wydawnictwo postanowiło ostatnio wprowadzić zniżkę (ale tylko jednorazową!) 50% na ebooki dla partnerów. Wystarczy wypełnić ankietę. Wydawnictwo ma nadzieję, że dzieki tej promocji partnerzy będą lepiej promować ebooki, a próg 200 tysięcy złotych prowizji zostanie przekroczony jeszcze w tym roku.

Ja tego Im i sobie (partnerowi), i Tobie (przyszłemu partnerowi) serdecznie życzę.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Obiecujące wyniki Złotych Myśli"

    No related posts

Jeden komentarz do “Obiecujące wyniki Złotych Myśli”

  1. shrew napisał:

    Polecam zainteresowac sie rownie dobrym wydawnictwem, wydajacym bardziej ambitne ebooki - http://www.escapemag.pl

Skomentuj