Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Ja też dostałem prezent!

Opublikowano dnia Friday, 28 December 2007 przez Łukasz Jarzembowski

Pracownicy dostają (albo i nie, zależy od firmy;) paczki świąteczne i to jest jedna z zalet pracy na etacie. Jednak osoby zarabiające w programach partnerskich też mogą liczyć na upominki. Ja w te Święta dostałem kubek z eBay.pl :)

Kubek z eBay.pl

To nie pierwszy prezent, który dostałem dzięki programom partnerskim. W ostatnie Święta Wielkiej Nocy otrzymałem prezent z Czasu Na E-Biznes.

W zasadzie trudno powiedzieć, dlaczego dostałem ten prezent. W przesyłce nie było żadnej wiadomości. Zakładam jednak, że prezent jest wyrazem uznania za udział w programie partnerskim, bo na samym eBayu moja aktywność jest raczej mała (nie brałem udziału w żadnym konkursie, nie wygrałem ostatnio żadnej aukcji).

Zastanawiący jest jednak fakt, że tak mało właścicieli programów partnerskich obdarowuje partnerów. Wysłanie firmowego gadżetu raz lub dwa razy do roku to przecież nie taki znowu wielki koszt, jeżeli partner generuje miesięczny obrót rzędu setek lub tysięcy złotych.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Ja też dostałem prezent!"

    No related posts

Skomentuj