Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Uciekająca promocja e-booków

Opublikowano dnia Thursday, 17 August 2006 przez Łukasz Jarzembowski

Wydawnictwo “Złote Myśli” właśnie ruszyło z niesamowitą promocją - wszystkie ebooki są tańsze o 10zł, a ich cena codziennie będzie rosła o złotówkę.

Promocja taka sprawdziła się w przypadku e-booka “Ja i Cele“, a Wydawnictwo zapowiedziało, że od teraz każdego nowego ebooka będzie promować w ten sposób.

Dodatkowo dzisiaj, czyli 17 sierpnia 2006 ceny większości e-booków obniżyły się o 10zł (tych tańszych o 5zł) i codziennie będą wzrastać o 1zł (lub 50gr) aż do poziomu cenu normalnej.

Promocja ta zapewne przyniesie wzrost sprzedaży, ale ja proponuję Ci abyś wykorzystał ją w trochę inny sposób. Otóż przejżyj teraz Katalog Wydawnictwa Złote Myśli, znajdź e-booki, które najlepiej pasują do tematyki Twojego serwisu (najbardziej przypadną do gustu Twoim odwiedzającym) i… zamów je (im szybciej, tym taniej!), przeczytaj i zrecenzuj w swoim serwisie. Taka obiektywna opinia osoby postronnej sprzedaje bowiem lepiej niż niejeden tekst reklamowy.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Uciekająca promocja e-booków"

    No related posts

Skomentuj