Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Prezent z CNEB

Opublikowano dnia Thursday, 5 April 2007 przez Łukasz Jarzembowski

To chyba dzięki SUPPowi właściciele programów partnerskich zaczęli w końcu motywować swoich partnerów do działania. Piotr Majewski z CNEB przysłał mi płytę i następujący list:

W ramach podziękowania za to, że w ciągu ostatnich 90 dni byłeś jednym z 55 najaktywniejszych partnerów programu partnerskiego cnebPoints, załączam do tego listu płyte CD z:

archiwum artykułów z serwisu CzasNaE-Biznes
oraz
archiwum audycji Radio CNEB.

Mam nadzieję, że ogrom praktycznych porad pomoże Ci na długo pozostać w czołówcze cnebPoints i zarabiać jeszcze więcej prowizji.

Również (choć mniej efektownie;) zaczął pisać do partnerów mBank:

Czy głównym motywem Twojego przystąpienia do Programu Partnerskiego mBank.net.pl była chęć zarabiania pieniędzy? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to bardzo dobrze.

Czy wiesz, że dzięki takim partnerom jak Ty, sprzedaż w mBank.net.pl co miesiąc bije kolejne rekordy? Sprzedaż ciągle rośnie, a partnerzy dostają za wykonaną pracę sporą prowizję.

Dlaczego warto zaangażować się w promowanie oferty mBanku?
Oto przynajmniej trzy powody:
1. Możesz zarobić co miesiąc naprawdę dobre pieniądze.
2. Promujesz atrakcyjną ofertę na rynku finansowym, dzięki temu łatwiej
ją sprzedać.
3. Najaktywniejszych partnerów promujemy na stronach mBank.com.pl. Dzięki
temu ich witrynę może poznać ponad 1,3 miliona klientów mBanku. W kolejnym
miesiącu zwycięzcą konkursu może zostać Twoja strona. Wystarczy, że wykażesz
dużą aktywność.

Jaką prowizję otrzymujesz co miesiąc? Czy wykorzystujesz wszystkie narzędzia, które ci udostępniliśmy? Czy analizujesz statystyki materiałów promocyjnych, ich miejsce na twojej witrynie oraz ich skuteczność? Czy już zauważyłeś, że aktualny baner o ID 101 oraz boks reklamowy o ID 150 są bardzo skuteczne? Oba promują eKONTO. Czy powiedziałeś już znajomym, że mogą założyć rachunek lub złożyć wniosek o kredyt na Twojej stronie www? Jeśli nie, najwyższy czas zacząć działać!

Chcemy sprzedawać jeszcze więcej. Napisz nam, co Tobie przeszkadza w poprawieniu wyników. Jakich funkcji, narzędzi i informacji potrzebujesz? Odpisz na ten e-mail i poinformuj nas o tym.

Zaangażuj się w sprzedaż i rozwój mBank.net.pl, aby zarabiać jeszcze więcej.

PS. W cnebPoints pojawił się ostatnio nowy produkt - NetCoaching.pl. Będą tam płatne kursy i szkolenia prowadzone przez firmy jak również osoby prywatne. Za promocję kusów otrzymujemy 10% prowizji (w tym 3% wiecznej:)

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Prezent z CNEB"

  No related posts

3 komentarzy do “Prezent z CNEB”

 1. Damian Daszkiewicz napisał:

  Ja też dostałem płytę CD co mnie bardzo ucieszyło. Koszt dla Piotra niewielki a naprawdę świetnie to motywuje do pracy a i człowiek poczuł się doceniony.

  A odnośnie PP mBanku to wolę PP Money.pl - dają gotowy serwis z wykazem wszystkich banków współpracujących z Money i ich usług bankowych (trzeba tylko odpowiednio skonfigurować domenę, dodać stopkę/nagłówek i już mamy własny serwis o bankowości internetowej)

 2. precelik napisał:

  Tych z mbanku już kilka razy pytałem o linki zwykłe, najzwyczajniesjze zamiast banerów… tym razem też poprosiłem. Jak narazie zero odzewu.

 3. Programy partnerskie » » Finansowe programy partnerskie napisał:

  [...] do programów partnerskich: W pierwszej kolejności chciałem zapoznać się z poleconym kiedyś przez Damiana programem partnerskim Money.pl (money2money.pl). Niestety muszę przyznać, ze jest to chyba [...]

Skomentuj