Programy partnerskie
Jak zarabiać w programach partnerskich?

Finansowe programy partnerskie

Opublikowano dnia Saturday, 14 March 2009 przez Łukasz Jarzembowski

Ostatnio rozglądałem się za finansowymi programami partnerskimi. Wiem, że jest kryzys i branża finansowa odczuwa go najmocniej, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni. A że każdy kryzys musi się kiedyś skończyć - właśnie teraz uderzam w ten rynek, żeby się jak najbardziej umocnić ;)

Wracając do programów partnerskich: W pierwszej kolejności chciałem zapoznać się z poleconym kiedyś przez Damiana programem partnerskim Money.pl (money2money.pl). Niestety muszę przyznać, że jest to chyba najgorsza oferta na rynku…

Nie dość, że rejestracja u nich nie zajmuje 4 minuty (tak jak to piszą na stronie), przed rozpoczęciem promocji trzeba wysłać umowę pocztą tradycyjną, a jeżeli nie ma się własnej domeny - trzeba uzyskać zgodę Money.pl na założenie serwisu w ich subdomenie (WTF?), to jeszcze oferują najniższe stawki ze wszystkich przejrzanych przeze mnie programów partnerskich. Mają co prawda jakiś system motywujący (z tego co się dowiedziałem - trzypoziomowy - im więcej masz miesięcznego obrotu, tym większe prowizje dostajesz), ale co z tego, jeżeli prowizja początkowa jest średnio o 20-50% niższa niż np. w systemie partnerskim Bankier.pl???

Właśnie - Bankier.pl również oferuje program partnerski. Od jakiegoś czasu mam w nim co prawda serwis finansowy, ale nie promowałem go jakoś specjalnie. Zresztą od czasu wprowadzenia w Google filtru Duplicate Content, chyba wszystkie serwisy w ich subdomenie wyleciały z indeksu. Nie wiem też jak działa na potencjalnych klientów ta pani z nagłówka (IMHO za szeroka w biodrach ;) ), ale tworząc serwis finansowy, którego elementem ma być podserwis z produktami finansowymi - wolałbym zachować jednakowy układ na wszystkich stronach.

Rozwiązaniem może tu być stosowanie kodu JavaScript lub/i XML oferowanego przez System Partnerski. Muszę to potestować (szczególnie XML), bo brzmi bardzo interesująco.

Jak zaznaczyłem wcześniej - Bankier oferuje (znacznie) wyższe stawki prowizyjne, tak więc rezygnując z “własnego serwisu” w Money.pl i robiąc własny w oparciu np. o XML Bankiera - możemy osiągnąć średnio o 30% więcej przychodów :D Ponadto za polecanie otrzymuje się jeszcze jakieś punkty premiowe, które można wymieniać na nagrody, ale oczywiście - jeszcze tego nie testowałem ;)

Zamiast kombinować z XML’em Bankiera, postanowiłem przetestować jeszcze jeden program partnerski - YoYoPartner. I to jest chyba strzał w dziesiątkę :D

YoYo oferuje własny serwis (a nawet kilka!) z pełną możliwością edycji nagłówka/stopki strony, dodawaniem własnych tekstów, znaczników META itp. Jeszcze nie sprawdzałem wszystkiego, ale wygląda zachęcająco.

Stawki prowizyjne są mniej więcej takie jak w Bankierze. Nic nie słyszałem co prawda o “dodatkowych punktach”, ale ten PP, chyba jako jedyny, ma drugi poziom. A rejestracja w nim jest możliwa tylko na zaproszenie. Poniżej więc, dla zainteresowanych, podaję kody zaproszeń przydzielonych mi przez system YoYoPartner:

036npct5dfpd2g8ybpg503×8yf3uxcgx wolne
6baldufg1vjr2hf3xlxweku3pmndpt1k wolne
u1vyk25anesemx800uwe6g8ktko94ejo wolne
66cgx8haczfonconxarsgo4zyhysm87i wolne
39op7vq9lvmzy1cl1u589ywx7kfiicqb wolne
b6r8r864sisg0vszfnxebj28u8g30×5a wolne
tl8ai442bl9a8r1c5ng6×84i5ab5y65h wolne
g3hpvahxmfxjwomq2smpqgxkgyf6t0c1 wolne
2jfnkmaxsy8ecjv529khe8slwxgfxj7p wolne
sb34o4q7snbvwxpow1w2xfck4jpqtl7b wolne
ny63slzaz2vmob1a2n2ps5zlef3xryz5 wolne
nux67m6vdq8rsysjbkzufo6jux8bmx7z wolne
htud6pz97wqol0ymjn7o33ymqvo3ikrq wolne
4buzrjxo6e4gdstm6q2yjpbzbprkz01t wolne
bkitt79pa2wejgrfwi56y6vzkdaac1ue wolne
b4xvzvb1nx5×5l3qtwmhr983b84eyni1 wolne
g7l7smw6aqs53llm8yupwriypb3dpb4v wolne
8frpselsv5nnfy1dnks032xh3qlhrf4o wolne
kl54pglaayofnfi1p21isoql53tl8m1i wolne
yvbd2ne3ct8pygge97mrl33fumqszh2n wolne

Podsumowując - YoYoPartner wygląda na najlepszy finansowy program partnerski. Jednak konta, kredyty i lokaty to nie wszystko. Każdy z programów oferuje dodatkowe, specjalistyczne produkty finansowe, których często nie ma konkurencja. Zanim więc wybierzesz konkretny program partnerski - sprawdź dobrze na czym i ile możesz zarobić.

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, proszę go
lub poleć przez inne serwisy społecznościowe: dodajdo    
Łukasz Jarzembowski Łukasz Jarzembowski, autor bloga - od 2006 roku łudzi się, że będzie bogaty... ;-) ale nadal ciężko nad tym pracuje. Programuje, bloguje, i pozycjonuje, tworząc i promując swoje e-biznes­y. kontakt
 

Wpisy podobne do "Finansowe programy partnerskie"

  No related posts

11 komentarzy do “Finansowe programy partnerskie”

 1. Flanker napisał:

  No ładnie! Ten sam pomysł, nawet ten sam tytuł artykułu jak mój szkic przygotowany w Wordpressie ;D
  Ładne mamy zgranie :)

  Jedynie realizacja inna, ponieważ znajomy polecił mi money2money. Umowa już podpisana, jednak jestem sporo rozczarowany. W opisie programu przedstawiają wiele możliwości modyfikacji własnej strony, a jak się okazało praktycznie nic nie można zmienić. Jeszcze chwilę się pobawię i chyba jednak przerzucę na YoyoPartner.

  Pozdrawiam

 2. Finansowe programy partnerskie na kryzys | blog | flankerds.com - wszystko co związane z tworzeniem stron w internecie napisał:

  [...] na swoim blogu zauważył również, że money2money oferuje najniższe prowizje na rynku. Ta kwestia jest akurat dla mnie mało [...]

 3. precelik napisał:

  Fakt yoyopartner :) to jest to kilka godzin i nie ma szans o duplicate content - dodatkowo można stronę traktować jako zaplecze wstawiając swoje rzeczy w opisach czy tez stopce. No i zdaje się pozwalają nawet na inne reklamy w stopce!!!

  Z tego względu jest super :) Coprawda nie udało mi się tam kokosów zbić ale na przedłużenie domen było no i jakieś kolejne małe inwestycje :)

  Teraz czekam z niecierpliwością… bo ostatnio kilka wniosków z mojego polecenia zostało wysłanych - może się coś trafi… mam nadzieję :)

  No i zapomniałeś o Aukcjach kredytowych. Nie jest to jakiś super pp ale produkt jest dość interesujący, w związku z czym moze się ucieszyć małym powodzeniem. Ponadto do oferty wprowadzili serwis pożyczek społecznościowych (na dana chwilę raczkuje, ale może coś z tego będzie).

  Program jest tutaj: http://aukcjekredytowe.pl/
  A jakby kto chciał link partnerski znajdzie w moim małym katalogu:
  http://pp.ministrona.pl/katalog-programow-partnerskich/
  (działając zgodnie z ichniejszym regulaminem nie wolno na stronach niezaakceptowanych umieszczać linków :P - no ale nie mam siły walczyć o takie bzdety, sami się troszku blokują)

 4. Maxi napisał:

  Hmm, siedze w m2m od 2004 roku (wczesniej chwilke w bankierze), YOYO też mam i powiem, że m2m to duży gracz na rynku, ma spore możliwości Jak uważacie ze w bankier jest lepiej czy w yoyo i tam sa wyższe stawki to tylko pozornie.
  W wiekszości oferty na m2m prucz % są jeszcze platności za leady wg mnie lepiej mieć 100 wnioskow do open za ktory jest po 17 zł (lead) + jakaś prowizja z 4-5 wnioskow i wychodzi lepiej niż na bankier czy yoyo.
  Poza tym m2m cały czas udoskonala oferte dla lubiacych budowac coś swojego i powiem ze swoje www to swoje ale i ichniejsze gotowe strony są w dużej mierze modyfikowane wg wlasnych potrzeb nagł stopka moduły meta co kto woli

 5. Bernard napisał:

  Witam też trochę działam w programach partnerskich na stronie partnerskieprogramy.pl jestem zadowolony z programu bankiera i mbanku, ale mam zamiar sprawdzić m2m.

 6. Jacek Krużycki napisał:

  A ja jestem zawiedziony YOYOpartner :/
  Nie dość, że po kliknięciu na link do wniosku otwiera się za każdym razem (nie ważne jaki wniosek) strona główna ich serwisu finansowego, to na dodatek mimo moich wielu maili nic się nie zmieniło - o odpowiedzi nawet nie mówiąc :/

  Żenada jak dla mnie. Cały czas szukam informacji czy YOYOpartner wogóle działa?

 7. Christopher napisał:

  @precelik - ja jeszcze żadnej prowizji z aukcji kredytowych nie dostałem, a trochę już ich promuję.

  Jak ci to idzie?

 8. Marek napisał:

  Podpinam się pod powyższe pytanie.

  Mam jednej ze stron umieszczone te aukcje ale jakoś prowizji ani widu ani słychu więc zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego.

 9. Damian napisał:

  Cześć, ostatnio natknąłem się na program księgowy intuica, możecie coś więcej o nimpowiedzieć? Podobno można pobrać go za darmo i otrzymać dożywotnią licencję?

 10. Saszka napisał:

  klikałem na kody zaproszeń udostępnianych przez Pana Łukasza Jarzembowskiego które są podobno wolne i udostępnione przez system YoYoPartner i co ? za każdym razem pokazywał się napis…404 Page Not Found

  The page you requested was not found.

 11. Łukasz Jarzembowski napisał:

  @Saszka - niestety program YoyoPartner został zamknięty rok po opublikowaniu tego wpisu :( - http://www.yoyopartner.pl/news/id-58
  Jak widać - lepiej trzymać się większych serwisów, bardziej stabilnych…

Skomentuj